Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Gorące tematy

  • 12 sierpnia 2019
  • 13 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 15789

Kontrola CBA w sprawie przetargu dotyczącego dróg w Pszczynie!

Przetarg dotyczący utrzymania dróg krajowych w rejonie Pszczyny znalazł się pod lupą Centralnego Biura Antykorupcyjnego.

CBA
Kontrola CBA w sprawie przetargu dotyczącego dróg w Pszczynie · fot. cba.gov.pl


- Funkcjonariusze z Wydziału Postępowań Kontrolnych Delegatury Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Katowicach 31 lipca rozpoczęli kontrolę w katowickim oddziale Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad - poinformował Wydział Komunikacji Społecznej CBA.

Jak czytamy w zwięzłej notatce CBA, kontrola dotyczy zamówienia publicznego pod nazwą "Całoroczne kompleksowe utrzymanie dróg krajowych administrowanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad, Oddział w Katowicach Rejon w Pszczynie".

Kontrole prowadzone przez Centralne Biuro Antykorupcyjne trwają - zgodnie z ustawą - do trzech miesięcy, w tym przypadku do 31 października. Na pisemny wniosek szefa CBA, po uzyskaniu zgody Prokuratora Generalnego, może zostać wydane postanowienie o jednorazowym przedłużeniu kontroli operacyjnej, na okres nie dłuższy niż kolejne 3 miesiące.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.