Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Gorące tematy

  • 30 maja 2019
  • 3 czerwca 2019
  • wyświetleń: 21887

[WIDEO, ZDJĘCIA] Dzień Dziecka na plaży w Łące pełen atrakcji

W sobotę 1 czerwca na terenie Ośrodka Sportów Wodnych w Łące odbyła się po raz drugi impreza dedykowana dzieciom z okazji ich święta - Dzień Dziecka na plaży.

Loading...


Dzień Dziecka na plaży - 01.06.2019 r. · fot. Andrzej Grynpeter


Pogoda dopisała, a atrakcji nie brakowało. Oprócz dmuchańców, industrialnego placu zabaw zorganizowanego przez Silesia Events,a także toru przeszkód dla młodszych i starszych dzieci, można było spróbować swoich sił w forcie wojskowym lub w Akademii Małego Strażaka działającej przy OSP w Ćwiklicach.

Dzień Dziecka na plaży - 1.06.2019 · fot. BM / pless.pl


Swoje umiejętności prezentowała również Młodzieżowa Grupa Ratownicza z OSP Rudołtowice. W wolnej chwili można było zrobić sobie zdjęcie z policyjnym Sznupkiem, pomalować pszczyńskie magnesy lub swoją buźkę. Do dyspozycji były także rowerki wodne i kajaki, a harcerze z 4 HDW przewozili w swoich łodziach uczestników imprezy.

Loading...


- Cieszę się, że tyle osób zdecydowało się spędzić dzień na terenie Ośrodka Sportów Wodnych. To idealne miejsce na tego typu imprezy. Z pewnością wpływ na frekwencje miała pogoda, która w tym roku nie zakłóciła przebiegu festynu - powiedział burmistrz Dariusz Skrobol.

Tłumy dzisiaj w Ośrodku Sportów Wodnych w Łące. Trwa Dzień Dziecka


terazwpszczynie,pszczyna,sołectwołąka,plaża,dzieńdziecka,fotodnia,instagram

BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.