Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Gorące tematy

  • 21 maja 2019
  • 27 maja 2019
  • wyświetleń: 30803

Rafał Brzoska pozywa kobietę, która zamknęła psa w skrytce paczkomatu

Ogromnym brakiem wyobraźni wykazała się 32-letnia mieszkanka Woli. Pijana kobieta "dla zabawy" zamknęła w paczkomacie swojego psa. Niestety nie potrafiła już otworzyć skrytki. Do tej niecodziennej sytuacji doszło w nocy z 20 na 21 maja w Woli koło Pszczyny. Twórca paczkomatów Rafał Brzoska nie odpuści bezmyślnej właścicielce psa, która zamknęła zwierzę w paczkomacie.

Kobieta zamknęła psa w paczkomacie - 21.05.2019 · fot. OSP Wola


Pszczyńscy policjanci odebrali informację o 1,5-rocznym psie zamkniętym w paczkomacie w miejscowości Wola. Krótko po godzinie 1.00 na miejsce dotarł policyjny patrol. Obok paczkomatu czekała 32-letnia właścicielka psa i jej mąż. Kobieta powiedziała mundurowym, że "tak dla zabawy" zamknęła swojego pieska w otwartej skrzynce. Niestety nie przewidziała, że po zamknięciu drzwiczek nie będzie już w stanie ich otworzyć. Ponadto kobieta nie potrafiła wskazać konkretnej skrytki, w której zamknęła przestraszone zwierzę.

Tymczasem pies nie dawał żadnych znaków życia. Niezbędna okazała się interwencja miejscowej straży pożarnej. Strażacy przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu otwierali kolejne drzwiczki wskazywane przez kobietę. Dopiero w trzeciej skrzynce znaleziono psa. Na szczęście, pomimo tego, że zwierzę przez kilka kwadransów przebywała w bardzo niekomfortowych warunkach, nic mu się nie stało. Jego właścicielka miała ponad 2 promile alkoholu w swoim organizmie.

Pozywamy tę "panią" za szkody powstałe w wyniku zdarzenia na paczkomacie, a uzyskaną kwotę przekazujemy na schronisko dla psiaków -będzie ją to kosztować trochę to może zmądrzeje!!! - napisał na Facebooku Rafał Brzoska, twórca paczkomatów InPost.

Loading...


Temat psa zamkniętego w paczkomacie obiegł ogólnopolskie i europejskie media.

sid / pless.pl, źródło: Ochotnicza Straż Pożarna w Woli

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.