Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Gorące tematy

  • 2 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 24456

[FOTO] Cinquecento zderzyło się z ciężarówką na DK-81. 2 osoby ranne

We wtorek, 2 kwietnia około godziny 13.00 na drodze krajowej nr 81 w Warszowicach doszło do wypadku drogowego, w wyniku którego ranne zostały dwie 20-letnie mieszkanki powiatu cieszyńskiego. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami.

Wypadek na DK81 w Warszowicach - 2.04.2019 · fot. TG / pless.pl


Zdarzenie miało miejsce w pobliżu skrzyżowania ulic Gajowej i Krótkiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca ciężarówki jadąc pasem do lewoskrętu, w kierunku Wisły, wykonywał manewr skrętu. W tym czasie, w przeciwnym kierunku, w stronę Żor, jechała prawym pasem kierująca fiatem. Kobieta, z urazem głowy, trafiła do szpitala. Obrażenia pasażerki były znacznie poważniejsze, ponieważ poza urazem głowy, podejrzewano u niej także złamanie miednicy oraz kości prawego uda.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Teraz, pszczyńscy policjanci będą ustalać, jaki był dokładny przebieg tego zdarzenia i co ostatecznie zadecydowało o tym wypadku.

BM, sid / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.