Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Gorące tematy

  • 8 stycznia 2019
  • wyświetleń: 34721

[FOTO] Potrącenie przy Bielskiej. Piesza w szpitalu. Jej stan jest ciężki!

Do groźnego wypadku drogowego doszło dziś rano przy ul. Bielskiej w Pszczynie. Około godziny 6:50 na wysokości stacji paliw Borim została potrącona kobieta. Jej stan jest ciężki.

Poważne potrącenie przy ul. Bielskiej w Pszczynie - 8.01.2019 · fot. sid / pless.pl


Wstępne ustalenia z miejsca wypadku wskazują na winę pieszej. Miała ona wejść wprost pod samochód przechodząc przez jezdnię ze strony prawej na lewą, patrząc z perspektywy 26-letniego kierowcy Toyoty, który poruszał się w stronę centrum miasta. Schodziła ona z nasypu trasy DK-1 (z miejsca, gdzie na zdjęciach widać karetkę pogotowia ratunkowego - przyp. red.).

53-letnia kobieta, mieszkanka Ćwiklic, odniosła poważne obrażenia ciała i trafiła do szpitala. W chwili odjazdu zespołu ratownictwa medycznego, ranna przejawiała funkcje życiowe. Lekarze walczą o jej zdrowie i życie.

Na miejscu trwały czynności śledczych. Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie prowadzili oględziny miejsca wypadku i uszkodzonego pojazdu. W związku z wypadkiem interweniowały dwa zastępy straży pożarnej z Pszczyny. Ruch przy trasie DK-1 był chwilowo utrudniony w związku z postojem ambulansu. Ulica Bielska była zablokowana do godziny 9:00.

sid / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.