pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Gorące tematy

  • 14 grudnia 2018
  • 16 grudnia 2018
  • wyświetleń: 32594

[WIDEO] Radny pyta o seks grupowy, burmistrz nie pamięta i przeprasza

Niecodzienne zakończenie miała czwartkowa sesja Rady Miejskiej w Pszczynie. W części poświęconej wolnym głosom radny Rafał Wróbel zapytał burmistrza czy ten pamięta listopadową imprezę w Jankowicach oraz swoją wypowiedź o... seksie grupowym.

Sesja Rady Miejskiej w Pszczynie - 13.12.2018
Radny Rafał Wróbel · fot. Oskar Piecuch / pless.pl


Pytanie zostało zadane podczas punktu "Wolne głosy, wnioski i komunikaty", gdy sesja zbliżała się już do końca. Zazwyczaj ta część sesji poświęcona jest zagadnieniom, które bezpośrednio dotyczą mieszkańców, pojawiają się również wtedy pytania o zakres i etap prowadzonych inwestycji, a także sugestie dotyczące przedsięwzięć.

- Czy pan pamięta, był pan na imprezie w Jankowicach 21 listopada? - zaskoczył pytaniem do burmistrza radny Prawa i Sprawiedliwości, Rafał Wróbel - Czy pan to pamięta? - dopytywał.

Sesja Rady Miejskiej w Pszczynie - 13.12.2018
Burmistrz Pszczyny, Dariusz Skrobol · fot. Oskar Piecuch / pless.pl


- Byłem - Dariusz Skrobol potwierdził swój udział w listopadowym wydarzeniu.

- Ja też tam byłem. To była impreza 40 lat zespołu "Jankowice". Byli tam moi rodzice, była moja teściowa, która jest wdową. I tak mnie zastanowiło, bo pan tam był chyba nie jako osoba prywatna, tylko jako burmistrz Pszczyny. Padło z pana ust takie stwierdzenie, że coś pan o seksie grupowym mówił na tym spotkaniu - kontynuował radny.

- Czy to jest miejsce panie radny na takie... - próbował radnemu wejść w słowo przewodniczący Rady Miejskiej w Pszczynie, Leszek Szczotka.

- Pan burmistrz tam był jako przedstawiciel urzędu - dopowiedział Rafał Wróbel. - Chciałem tylko dopytać, o co to chodziło, bo bardzo mnie zaszokowały te słowa, że z pana strony takie słowa padły. Czy pan mógłby mi to wyjaśnić? - zapytał burmistrza.

- Nie pamiętam. Jeżeli coś takiego padło, to przepraszam - powiedział Dariusz Skrobol.

Zapytanie radnego i odpowiedź burmistrza utrwalone zostało na nagraniu sesji. Opisany fragment możecie obejrzeć poniżej:

Oskar Piecuch / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.