pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Gorące tematy

  • 5 listopada 2018
  • 23 listopada 2018
  • wyświetleń: 19882

Kogo chcielibyście zobaczyć podczas Dni Pszczyny 2019?

Od kolejnych Dni Pszczyny dzieli nas jeszcze prawie rok, ale już rozpoczęły się przygotowania do największej w naszym mieście imprezy. Wspólnie z Pszczyńskim Centrum Kultury zachęcamy Was do podawania propozycji na gwiazdy tego wydarzenia kulturalnego!

DNI PSZCZYNY 2018 - koncert MIOUSH - 18.08.2018 r.
Kogo chcielibyście zobaczyć podczas Dni Pszczyny 2019? Czekamy na Wasze komentarze! · fot. Andrzej Grynpeter


Impreza odbędzie się w dniach 24 oraz 25 sierpnia, ale poprzedzi ją spory czas poświęcony na organizację. By zapewnić sobie możliwie największy wybór gwiazd muzycznych, Pszczyńskie Centrum Kultury już dziś debatuje nad tym, kto wystąpi na dużej scenie w parku.

PCKul w tym roku chce wziąć także pod uwagę głos mieszkańców gminy, dlatego wspólnie z naszą redakcją zachęca Was do podawania wymarzonych gwiazd na Dni Pszczyny. Zrobić to mogliście w dniach od 5 do 18 listopada w komentarzach pod tym artykułem.

Teraz zebrane propozycje zostały poddane ocenie możliwości ich organizacji w Pszczynie. Następnie, na przełomie listopada i grudnia przeprowadzona zostanie ankieta, na podstawie której mieszkańcy i czytelnicy portalu pless.pl ustalą priorytety.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.