pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Gorące tematy

  • 5 listopada 2018
  • 6 listopada 2018
  • wyświetleń: 7560

Na pszczyńskim rynku rozpoczął się montaż lodowiska

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Lodowisko" podaj

Tradycyjnie w okresie zimowym na pszczyńskim rynku ulokowane zostanie lodowisko. Atrakcja co roku przyciąga do centrum naszego miasta wielu pszczynian, a także mieszkańców innych miejscowości.

Rynek, lodowisko
Na pszczyńskim rynku rozpoczął się montaż lodowiska. · fot. Oskar Piecuch / pless.pl


Niech nas wysokie temperatury nie zmylą - sezon zimowy zbliża się wielkimi krokami. Świadczyć może o tym fakt, że na płycie pszczyńskiego rynku rozpoczął się montaż lodowiska. Jeśli aura dopisze, to miejska ślizgawka zostanie uruchomiona na przełomie listopada i grudnia.

Zanim rozpocznie się etap mrożenia tafli lodu, na płycie rozłożone zostaną podesty zabezpieczające podłoże. Podobne rozwiązanie zastosowano w poprzednich latach. Dzięki temu płyta jest chroniona przed uszkodzeniami. Poza podestami na rynku pojawiło się już ogrodzenie oraz budka, w której zimą zostanie zorganizowana kasa.

Pszczyńskie lodowisko jest rozkładane po raz dwunasty. W godzinach porannych na lód wyjeżdża młodzież szkolna. Na godzinę 14.00 planowana jest przerwa techniczna, tak, aby przygotować lód na drugą część dnia. Wówczas ślizgawka jest ogólnodostępna. Podobnie będzie i w tym roku. W weekend lodowisko otwarte będzie do godz. 22.00, natomiast w od poniedziałku do czwartku do godz. 20.00.

new, BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Lodowisko

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Lodowisko" podaj