Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 28 grudnia 2017
  • wyświetleń: 17729

Wypadek z udziałem 4 samochodów na obwodnicy Pawłowic

W środę wieczorem na obwodnicy Pawłowic doszło do bardzo groźnie wyglądającego wypadku z udziałem czterech samochodów, w tym pojazdu do przewozu mieszanki betonowej. Do szpitala zabrano cztery osoby.

Wypadek na obownicy Pawłowic - 27.12.2017 · fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24h - facebook.com/jastrzebskiedrogi/


Jak wynika z ustaleń policjantów, ciężarowy MAN, którego kierowcą był 54-letni mieszkaniec powiatu pszczyńskiego, wyjechał z drogi podporządkowanej na ulicę Przemysłową, nie ustępując pierwszeństwa Citroenowi (69-letni kierowca z Jastrzębia-Zdroju) jadącemu w stronę DK-81.

Na skutek uderzenia Citroen zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z jadącym ulicą Przemysłową Volkswagenem Golfem (27-letni kierowca z Jastrzębia-Zdroju), a następnie wpadł do przydrożnego rowu. Chwilę później na metalowe części porozrzucane na jezdni po zderzeniu najechał kolejny Citroen, którym jechał 38-latek z powiatu bielskiego.

W efekcie wypadku do szpitala z ogólnymi obrażeniami ciała zabrano cztery osoby: dwóch kierowców i dwóch pasażerów (po jednym z Citroena i Volkswagena).

Przeprowadzone przez policjantów badanie wykazało, że wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.