Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 26 grudnia 2017
  • 27 grudnia 2017
  • wyświetleń: 10003

Fit Matka Wariatka w zestawieniu najbardziej wpływowych blogerów

Fit Matka Wariatka została ujęta w najpopularniejszym rankingu najbardziej wpływowych polskich blogerów mijającego roku. Choć jest poza czołową "trzydziestką', to samą obecność pszczynianki w takim zestawieniu warto odnotować.

fit matka wariatka
fot. Facebook Fit Matka Wariatka


Tegoroczne zestawienie jest dziesiątą edycją najważniejszego i najpopularniejszego rankingu prowadzonego od 2009 r. Jego autorem jest Tomek Tomczyk, jeden z najbardziej znanych blogerów, twórca marek Kominek, a później Jason Hunt.

- Ten ranking porządkuje blogosferę, pokazuje, kto się w niej liczy i jest podpowiedzią na kogo warto zwracać uwagę przy współpracy komercyjnej. Nie jest sponsorowany i robiony pod znajomych. Nigdy nie będzie doskonały, ale zawsze był i pozostanie tworzony uczciwie, bo wiem, że cokolwiek by o nim nie mówić - wyznacza w jakimś stopniu grupę blogerów, których warto mieć na oku w nadchodzącym roku - mówi o tegorocznej edycji.

Tradycyjnie utworzona została złota, srebrna i brązowa dziesiątka najbardziej wpływowych blogerów Polski oraz galeria wschodzących gwiazd blogosfery. Autor rankingu przygotował obszerne infografiki podsumowujące zasięgi i zaangażowanie w tradycyjnych mediach, Facebooku, Youtube, Twitterze i Instagramie oraz ciekawostki związane z popularnością celebrytów i zarobkami w blogosferze.

Uwagę pszczynian przykuje z pewnością obecność na liście Fit Matki Wariatki. Mieszkanka naszego miasta pojawia się na siódmej pozycji w rankingu "Kto miał najwięcej storytellersów?" (dotyczy Facebooka) z wynikiem 11.126. Autor bloga tłumaczy, że należy to odczytywać jako medianę użytkowników, którzy w badanym okresie m.in. skomentowali, coś polubili, udostępnili, zostawili relację pod postem strony z uwzględnieniem tzw. nieopublikowanych postów, czyli treści nie pojawiających się na osi czasu.

Warto odnotować, że rezultat Fit Matki Wariatki jest bardzo bliski do statystyki Krzysztofa Gonciarza (11.574 osób), a nawet lepszy niż SA Wardęgi (9.836 osób).

Pełen ranking znajdziecie na stronie: jasonhunt.pl.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.