pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Gorące tematy

  • 23 grudnia 2017
  • 26 grudnia 2017
  • wyświetleń: 14446

Poznaliśmy nowego prezesa Sądu Rejonowego w Pszczynie

Sędzia Patryk Poniatowski został nowym prezesem Sądu Rejonowego w Pszczynie. Na stanowisko to powołany został 19 grudnia, dzień po odwołaniu pełniącego tę funkcję wcześniej Dariusza Guzdka.

Sąd Rejonowy w Pszczynie - 10.05.2017
Poznaliśmy nowego prezesa Sądu Rejonowego w Pszczynie. · fot. BM / pless.pl


Patryk Poniatowski urodził się w 1976 roku w Katowicach. Jest sędzią Wydziału Karnego Sądu Rejonowego Katowice-Zachód. Na nowe stanowisko został powołany we wtorek, co było jedną z około dwudziestu podobnych zmian na tych stanowiskach w całym kraju, między innymi w: Starachowicach, Wałbrzychu, Dąbrowie Górniczej, Olsztynie, Radomiu, Piotrkowie Trybunalskim i w Tomaszowie Mazowieckim.

Co zaważyło na decyzji o zmianie prezesa SR w Pszczynie? - Przegląd ewidencji spraw i podstawowych wskaźników wraz z całościową analizą efektywności pracy wykazują, że nie najlepiej radzi sobie grupa sądów rejonowych - poinformowało jedynie Ministerstwo Sprawiedliwości i dodało, że zmiany kadrowe w sądach mają zwiększyć efektywność tych instytucji.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.