Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 3 grudnia 2017
  • 5 grudnia 2017
  • wyświetleń: 42853

Klaudia Kluczyk z Pszczyny jedną z dziesięciu najpiękniejszych Polek!

Tego jeszcze nie było, dwie mieszkanki naszego powiatu - Klaudia Kluczyk z Pszczyny i Katarzyna Sikora z Warszowic, walczyły w niedzielę o koronę Miss Polski. W finałowej dziesiątce najpiękniejszych Polek znalazła się pszczynianka Klaudia Kluczyk!

Pszczynianka do finałowej dziesiątki dostała się dzięki głosom internautów. Głosowanie internetowe odbywało się w trzech turach. W pierwszej z nich udział brały wszystkie 24 finalistki konkursu Miss Polski. Do kolejnej tury zakwalifikowanych zostało 15 kandydatek, a następnie wybrano 5, które walczyły o miano Miss Polski Internetu 2017. W tym gronie znalazła się nasza reprezentantka - Klaudia Kluczyk! Jej uroda spodobała się internautom i dzięki ich głosom zdobyła awans do finałowej dziesiątki najpiękniejszych Polek!

Klaudia Kluczyk - Miss Polski Internetu 2017 · fot. www.facebook.com/pg/Klaudia-Kluczyk-Miss-Polski-2017-kandydatka


Klaudia Kluczyk z Pszczyny ma 21 lat i 175 cm wzrostu. Studiuje pedagogikę specjalną na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, a w przyszłym roku wybiera się na studia magisterskie na kierunek resocjalizacja. Lubi pracować z dziećmi i im pomagać. Dlatego w przyszłości chciałaby zostać kuratorem i otworzyć swoje własne przedszkole. W związku z tym, iż była mażoretką, w wolnym czasie lubi powracać do tego tańca. Obecnie jej hobby jest gotowanie zdrowych potraw i pieczenie pysznych ciast.

Katarzyna Sikora - zielona karta Ziemi Pszczyńskiej · fot. acebook.com/pg/Katarzyna-Sikora-Miss-Polski-2017-kandydatka


Katarzyna Sikora z Warszowic ma 20 lat i 181 cm wzrostu. Wybiera się w tym roku na studia medyczne, ponieważ od zawsze fascynowało ją ludzkie ciało. Chce pomagać i marzy o tym, aby jej przyszły zawód dawał radość innym. W czasie wolnym podróżuje. Jej hobby to zbieranie kubków z miejsc, które zwiedziła. Jej kolekcja wciąż się powiększa. Lubi również grać w piłkę ręczną i bilard.

mot / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.