Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 28 listopada 2017
  • 30 listopada 2017
  • wyświetleń: 22580

Zderzenie dwóch Renault na DK-1, sprawca pijany i bez dokumentów

We wtorek wieczorem na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 1 z ulicą Słowackiego zderzyły się dwa samochody osobowe marki Renault.

Kolizja na skrzyżowaniu DK-1 z ulicą Słowackiego w Pszczynie - 28.11.2017 · fot. 25stand, pless.pl


Zdarzenie miało miejsce około godziny 20.00 na pasie w kierunku Katowic. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów z Pszczyny, kierowca samochodu Renault Clio, mieszkaniec Goczałkowic-Zdroju przejechał lewym pasem DK-1 na czerwonym świetle. Na skrzyżowaniu uderzył w Renault Lagunę, którym podróżowała czteroosobowa rodzina z Ćwiklic (rodzice oraz dwójka dzieci w wieku 4 lat i 3 miesięcy).

W wyniku zdarzenia Laguna została zepchnięta do przydrożnego rowu. Szczęśliwie nikt z uczestników nie ucierpiał. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierowca Clio miał ponad dwa promile alkoholu i nie posiadał uprawnień do prowadzenia pojazdów. Kontrola ujawniła, że również kierowca z Ćwiklic nie posiadał aktualnych dokumentów.

Na czas interwencji służb mundurowych ruch w kierunku Katowic odbywał się tylko jednym pasem DK-1.

Miejsce zdarzenia:

new, ups / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.