Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 6 grudnia 2016
  • wyświetleń: 9953

Burmistrz Dariusz Skrobol na spotkaniu z premier Beatą Szydło

W poniedziałek premier Beata Szydło gościła w Bielsku-Białej. Prezes Rady Ministrów spotkała się z pielęgniarkami oraz samorządowcami, między innymi z burmistrzem Pszczyny, Dariuszem Skrobolem. W trakcie wizyty z ust premier padła deklaracja budowy ważnej dla naszego regionu inwestycji drogowej.

Premier Beata Szydło z wizytą w Bielsku-Białej - 05.12.2016 · fot. bielsko.info


W poniedziałek od godziny 12.00 do godziny 15.30 premier Beata Szydło przebywała w Bielsku-Białej. Na początku swojej wizyty spotkała się z bielskimi pielęgniarkami w Beskidzkiej Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych. Później w delegaturze Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego rozmawiała z samorządowcami.

W trakcie wystąpienia, które było także otwarte dla mediów, Beata Szydło zapowiedziała realizację kluczowej dla naszego regionu inwestycji, czyli budowę brakujących odcinków drogi ekspresowej S1. Tuż po przemówieniu szefowej rządu podpisano stosowny dokument, który ostatecznie daje inwestycji zielone światło.

ab / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.