Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 5 grudnia 2016
  • 11 grudnia 2016
  • wyświetleń: 24566

[WIDEO] Pokazali, jak opalać węglem. Większość z nas robi to źle

W czwartek i piątek mieszkańcy Pszczyny mogli zobaczyć demonstrację prawidłowego spalania węgla w tradycyjnych piecach przydomowych. Akcja informacyjna odbyła się w ramach kampanii "Kto z hasioka piec fuTRUJE, tego kosa pocałuje", którą w ostatnich dniach zainaugurował burmistrz Pszczyny.Pierwszy pokaz odbył się w czwartek 8 grudnia na pszczyńskim Rynku. Dzień później mieszkańcy zostali zaproszeni na kolejną demonstrację demonstrację prawidłowego spalania węgla w piecu rusztowym, która tym razem odbyła się na parkingu przy kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego i Matki Bożej Częstochowskiej.

W dwóch pokazowych piecach przedstawiciele serwisu www.czysteogrzewanie.pl pokazali efekty różnych technik rozpalania. W trakcie pokazów mieszkańcy mogli także zadawać pytania dotyczące przedstawianych rozwiązań. Na miejscu był również Ekopatrol Straży Miejskiej, który odpowiadał na pytania związane z przeprowadzanymi kontrolami palenisk.

Pokaz jak opalać węglem - 08.12.2016 · fot. UM Pszczyna


new, ab / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.