Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 2 grudnia 2016
  • wyświetleń: 21284

67-letnia kobieta zginęła w wypadku na DW935 w Radostowicach

Policjanci z Pszczyny ustalają dokładny przebieg piątkowego wypadku drogowego, do którego doszło na DW 935 w Radostowicach. Kilka minut po godzinie 11.00 zderzyły się tam Suzuki i Punto. Kierująca Fiatem, której samochód uderzył w przydrożną latarnię, w poważnym stanie została przewieziona do szpitala. Pomimo usilnych starań lekarzy, kobieta zmarła.

Wypadek, Radostowice, DW935
Wypadek w Radostowicach - 02.12.2016 · fot. KP PSP Pszczyna


Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca suzuki jechał w kierunku Żor. Najprawdopodobniej w trakcie wyprzedzania uderzył w bok skręcającego w lewo punto. Fiatem kierowała 67-letnia mieszkanka Poręby. Niestety nie przeżyła ona wypadku. Jej samochód bowiem uderzył dodatkowo w przydrożną latarnię. Najprawdopodobniej to przesądziło o skali obrażeń, których doznała, i o jej późniejszej śmierci.

Kierowca suzuki w chwili zdarzenia był trzeźwy. Pobrano mu również krew w celu przeprowadzenia szczegółowych badań w laboratorium.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.