Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 29 listopada 2016
  • wyświetleń: 26614

[WIDEO] Pszczyńscy muzycy nagrali nowy teledysk - będzie hit?

Pszczyński zespół Dream Atlas, laureat tegorocznej edycji Żubrowiska, nagrał nowy teledysk. Pięciu młodych muzyków swój "jesienny" utwór nakręciło w pszczyńskich lasach. Zachęcamy do przesłuchania utworu i obejrzenia teledysku.Zespół Dream Atlas z Pszczyny tworzą: Michał Mikołajec (wokal), Korneliusz Flisiak (instrumenty klawiszowe), Maciej Kluss Jr. (gitara), Łukasz Droździk (bass) i Filip Malinowski (perkusja). Za realizację nagrań i miks odpowiadał Michał Wala, koncepcję teledysku stworzył zespół Dream Atlas, a kamerą i montażem zajął się Dawid Ray Friebe oraz Filip Malinowski. Muzykę i słowa piosenki napisał Korneliusz Flisiak.

Dream Atlas
Michał Mikołajec - wokalista zespołu Dream Atlas · fot. Dream Atlas


Dream Atlas - zespół grający progresywnego rocka uformowany pod koniec 2015 roku. Skład tworzą młodzi muzycy mający już swoje doświadczenie studyjne, sceniczne oraz kompozytorskie. Muzyka grana przez Dream Atlas jest próbą połączenia klasycznego brzmienia rocka z nowymi rozwiązaniami brzmieniowymi, wycieczkami w inne rytmy.

Dream Atlas
Zespół Dream Atlas · fot. Dream Atlas


- Staramy się, aby każdy numer był inny, ciekawy i jak najbardziej zapamiętywalny. Lubimy udziwniać, ale chcemy żeby wszystko, co robimy, było odzwierciedleniem muzycznych snów, które stają się realne w naszym muzycznym świecie - mówią o sobie członkowie zespołu.

ups, BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.