Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 7 listopada 2016
  • 21 listopada 2016
  • wyświetleń: 55517

[WIDEO, ZDJĘCIA] Trening i spotkanie z teamem Fit Matki Wariatki

Jej strona ma blisko 90 tysięcy polubień, a treningi oglądają tysiące kobiet nie tylko z Polski, ale i całej Europy. Joanna Kajstura z Pszczyny, znana pod pseudonimem Fit Matka Wariatka, zaprosiła swoją internetową społeczność do wspólnego treningu. W sobotni wieczór w hali POSiR-u ćwiczyło około sto osób!Fit Matka Wariatka nie ukrywa, że nie ma pojęcia, jakim cudem zdobyła tak dużą popularność w sieci. -Tutaj nie było żadnego planu, jego nadal nie ma. To się po prostu stało. Nie jestem w stanie dać recepty na to, żeby zebrać takie grono fanów - uśmiecha się Joanna Kajstura z Pszczyny.

Na zaproszenie Fit Matki Wariatki odpowiedziało wiele kobiet. Niektóre do Pszczyny przyjechały z całymi rodzinami. Dla najmłodszych przygotowano specjalny kącik zabaw. Przed gwoździem programu, czyli intensywnym treningiem, można było skorzystać z usług partnerów imprezy.

- Nasze spotkania zawsze kończą się konkretnym treningiem. Udowadniam w trakcie transmisji on-line, że wystarczy poświecić sobie godzinę, trzy razy w tygodniu w domu, bez żadnego sprzętu, bez kupowania karnetu na siłowniach, bez trenerów personalnych, aby przy zastosowaniu racjonalnego odżywiania czuć się dobrze i przy okazji dobrze wyglądać - dodaje Fit Matka Wariatka.

Trening i spotkanie z teamem Fit Matki Wariatki na hali POSiR - 19.11.2016 · fot. pless.pl

ab / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.