Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 16 grudnia 2015
  • wyświetleń: 4390

Euro 2016 na pszczyńskim rynku

Mecze Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w 2016 roku będziemy mogli najprawdopodobniej śledzić na dużym ekranie na pszczyńskim rynku. Urząd Miejski w Pszczynie ogłosił przetarg, by wyłonić firmę, która latem postawi w tym miejscu telebim i będzie mogła równocześnie świadczyć usługi gastronomiczne.

Mecz Polska - Grecja na Euro 2012 - pszczyński rynek - 8.06.2012
Tak kibicowaliśmy Polsce w 2012 roku. W czerwcu znów pszczyński rynek zapełni się sympatykami "biało-czerwonych". · fot. pless.pl


Pszczynianie znów wspólnie będą mogli cieszyć się grą polskiej reprezentacji na europejskim czempionacie. W dniach od 10 czerwca do 10 lipca na nowej płycie rynku ustawiony zostanie ekran o powierzchni co najmniej 6 m kw.

Mecz Polska - Grecja na Euro 2012 - pszczyński rynek - 8.06.2012 · fot. pless.pl


Urząd Miejski chce wyłonić dzierżawcę na początku przyszłego roku. Oferta zainteresowanych firm powinna zawierać między innymi: sposób zagospodarowania nieruchomości w formie graficznej i opisowej, a także proponowaną ofertę kulturalną (propozycję współpracy z Pszczyńskim Centrum Kultury).

Przypomnijmy, że grupowe mecze "biało-czerwoni" rozegrają z Irlandią Północną, Niemcami oraz Ukrainą. Liczymy, że uzyskane wyniki pozwolą oglądać Roberta Lewandowskiego, Grzegorza Krychowiaka i pozostałych polskich zawodników również w fazie pucharowej. Emocji z pewnością nie zabraknie.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.