Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 15 grudnia 2015
  • 20 grudnia 2015
  • wyświetleń: 34230

Policja na tropie sprawcy wypadku

Pszczyńscy policjanci dzięki nagraniom z monitoringu i wstępnej opinii biegłego w zakresie rekonstrukcji wypadków, są już na tropie sprawcy śmiertelnego wypadku, który miał miejsce we wtorek w nocy w Studzionce.

Przypomnijmy, we wtorek nocy na ul. Jedności w Studzionce znaleziono mężczyznę z obrażeniami głowy i nóg. Zgłoszenie o leżącym na jezdni mężczyźnie dyżurny pszczyńskiej jednostki otrzymał po 4 rano. Wynikało z niego, że ranny mężczyzna oddycha, jest jednak nieprzytomny i ma obrażenia nóg oraz głowy. Po opatrzeniu przez ratowników medycznych został natychmiast przewieziony do szpitala. Niestety doznane obrażenia okazałe się śmiertelne. Mężczyzną okazał się 67- letni mieszkaniec Studzionki.

Sprawą zajęli się pszczyńscy policjanci. Już od samego początku podejrzewali, że mężczyzna został potrącony. Nie mylili się. Potwierdziła to wstępna opinia biegłego sądowego z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych i zabezpieczone nagrania z monitoringu obejmującego również drogi dojazdowe do miejsca zdarzenia i ucieczki sprawcy. Obecnie trwają czynności zmierzające do identyfikacji pojazdu, którym poruszał się sprawca tego tragicznego wypadku.

mot / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.