Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 12 grudnia 2015
  • 18 grudnia 2015
  • wyświetleń: 47585

SCT: Siłownia, fitness, restauracja...

Firma Molbud zdradza kolejne plany związane z budową Śląskiego Centrum Tenisa przy ulicy Bieruńskiej w Pszczynie. Oprócz czterech krytych kortów tenisowych, czterech zewnętrznych kortów ziemnych, kortów do squasha i badmintona, w SCT będzie też restauracja, siłownia, boiska, minigolf, a także sala do fitnessu i tańca. Inwestycja ma być ukończona za 10 miesięcy!

Śląskie Centrum Tenisa
Budowa Śląskiego Centrum Tenisa - grudzień 2015 · fot. SCT


Będzie to największy obiekt sportowy w naszym powiecie. Jak sama nazwa wskazuje, główny nacisk będzie kierowany na tenis. Cztery korty pod dachem z nawierzchnią Rebound Ace i cztery korty zewnętrzne robią wrażanie. W Śląskim Centrum Tenisa będzie działać polsko-czeska szkoła tenisa, w ramach której tenisiści będą mieli możliwość konsultacji z Jiříem Pytela - jednym z czołowych czeskich trenerów i byłym trenerem Petry Kvitowej w wieku juniorskim. Nad prawidłowością i skutecznością treningów czuwać będzie doświadczona kadra polskich i czeskich trenerów.

Śląskie Centrum Tenisa
Budowa Śląskiego Centrum Tenisa - grudzień 2015 · fot. SCT


SCT jak się okazuje nie tylko tenis, ale także spora oferta innych form rekreacji. W obiekcie będą znajdować się korty do squasha i badmintona, siłownia, boiska, a także minigolf. Jak zapowiada inwestor w SCT będą też odbywały się zajęcia z fitnessu i tańca. Do tego wszystkiego dojdzie restauracja, w której na pewno nie spróbujemy rolady z kluskami, ale za to dietetyczne dania, które będzie można zjeść po ciężkim treningu. Na fanpage'u SCT trwa aktualnie konkurs, w którym można zaproponować pozycje w menu restauracji. Do wygrania są miesięczne karnety do SCT.

Prace budowlane Śląskiego Centrum Tenisa przebiegają sprawnie i jeśli nie wydarzy się nic nadzwyczajnego we wrześniu przyszłego roku będziemy mogli cieszyć się już z tej inwestycji. Poniżej aktualny film prezentujący postęp prac.Lokalizacja - Pszczyna, ul. Bieruńska 78ups, BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.