pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 7 grudnia 2015
  • wyświetleń: 26044

Wypadek na DK-1: nie żyje 25-latek

Policjanci z Pszczyny ustalają dokładny przebieg nocnego wypadku drogowego, do którego doszło w sobotę na DK-1 w Pszczynie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 25-latek został potrącony przez samochód ciężarowy w momencie, kiedy przechodził przez jezdnię. Młody mieszkaniec Pszczyny zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Miejsce zdrzeniaInformację o zdarzeniu dyżurny otrzymał w środku nocy. Wynikało z niej, że w Pszczynie na DK-1 w okolicach skrzyżowania z ul. Hallera, na pasie w kierunku Bielska-Białej, został potrącony młody mężczyzna. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zastali ekipę karetki pogotowia. Ratownicy zajmowali się opatrywaniem rannego 25-latka z Pszczyny. Niestety mężczyzna zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Kierowca tira, mieszkaniec Milówki, był trzeźwy w chwili wypadku. Jaki był stan pieszego i dlaczego przechodził w tak niebezpiecznym miejscu przez drogę będą teraz ustalać pszczyńscy śledczy.

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.