Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Gorące tematy

  • 4 października 2015
  • 7 października 2015
  • wyświetleń: 35190

Powstaje olbrzymi park wodny

Jeden z najnowocześniejszych obiektów basenowych w Europie powstaje na granicy naszego powiatu. W sąsiedztwie lasów pszczyńskich i Jeziora Paprocańskiego budowany jest Park Wodny Tychy z kompleksem saun, strefą surfera, ekstremalnymi zjeżdżalniami, złocistą plażą i basenami. Otwarcie obiektu zaplanowano na pierwszy kwartał 2017 roku.

Park Wodny Tychy
fot. Park Wodny Tychy


Nowe centrum rekreacji wyposażone będzie w wiele atrakcji i innowacji. Wśród nich znajdą się m.in. aqualoop - jedyna w Polsce tak ekstremalna zjeżdżalnia; symulator surfingu - pierwszy w Polsce w obiekcie basenowym; basen z podnoszonym dnem, umożliwiający prowadzenie zajęć w wodzie; folia EFTE na dachu, umożliwiająca opalanie naturalnym światłem słonecznym wewnątrz budynku; łaźnie piwne oferujące relaksacyjne, ale i prozdrowotne seanse; gra interaktywna, złożona z punktów rozmieszczonych w całym obiekcie; basen ze sztuczną falą z plażą, zakończony sceną widowiskową; rwąca rzeka oraz Amfiteatr Słońca - pomieszczenie wykorzystywane do tematycznych projekcji, nagrzewania ciała promieniowaniem podczerwonym, aromaterapii i koloroterapii. O wszystkich atrakcjach parku wodnego można dowiedzieć się w poniższym materiale wideo.Otwarcia wodnego parku nie potrafią się już doczekać jej pomysłodawcy, którzy stworzyli ciekawy spot z placu budowy.Lokalizacja Parku Wodnego Tychy

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.