Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Gorące tematy

  • 3 lipca 2015
  • 9 lipca 2015
  • wyświetleń: 20062

Letnie ogródki pszczyńskich lokali

Wakacje, ładna pogoda, ciepłe wieczory sprawiają, że mieszkańcy Pszczyny coraz chętniej wychodzą z domów, by spotkać się ze znajomymi na świeżym powietrzu. Pszczyńskie lokale, szczególnie te na starówce, rozstawiły swoje letnie ogródki. Który jest Waszym zdaniem najładniejszy? Zapraszamy w pierwszej kolejności do galerii zdjęć, a potem do wzięcia udziału w ankiecie.

Ogródki letnie pszczyńskich lokali - 3.07.2015 · fot. BM / pless.pl


Na stoliku kwiaty, przy parawanach lampki, w większości zadaszenie - taki obraz króluje nie tylko na pszczyńskiej starówce, ale także w innych miejscach, gdzie znajdują się lokale gastronomiczne. W tegorocznym krajobrazie pojawiło się kilka nowych propozycji, na które warto zwrócić uwagę.

Pub Club Pivnica wiosną tego roku postawił na całkiem nowe oblicze swojego ogródka. Projekt przygotowała firma Intodea Architecture&Design, z kolei wykonaniem zajęła się firma Drewstyl Marcin Komraus. Miejsce to robi wrażenie szczególnie wieczorem, gdy zapalają się lampy i świece.

Ogródek piwny, Pivnica
Ogródek piwny Pivnicy. · fot. Mateusz Sekta


Nowością jest także ogródek letni pizzerii BuongiornO. Przypominamy, że początkowo lokal mieścił się przy ulicy Bielskiej. Jednak od połowy czerwca właściciele przenieśli się na ulicę Rynek 20. Na paletach usłanych poduszkami można zjeść pyszną pizzę.

Ogródki letnie pszczyńskich lokali - 3.07.2015
Ogródek letni pizzerii BuongiornO. · fot. BM / pless.pl


BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.