Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Gorące tematy

  • 10 czerwca 2015
  • 12 czerwca 2015
  • wyświetleń: 13114

Czerwona Torebka już zamknięta

Przed kilkoma dniami zamknięto jeden z najmłodszych w naszym mieście marketów - dyskont "Czerwona Torebka". To efekt decyzji o likwidacji spółki - właściciela.

Dyskont Czerwona Torebka zamknięty · fot. pless.pl


Punkt handlowy na osiedlu Piastów w Pszczynie nie istniał nawet rok. Otwarty z wielką pompą został we wrześniu i był drugim (po Bytomiu) marketem spółki w województwie śląskim. Oferował m.in. artykuły spożywcze, napoje, alkohole, artykuły przemysłowe, chemię gospodarczą i kosmetyki, a także produkty paramedyczne, owoce, warzywa, mięso oraz mrożonki.

W kwietniu walne zebranie podjęło decyzję o rozwiązaniu spółki "Dyskont Czerwona Torebka "z uwagi na odchylenia od realizacji przyjętych założeń ekonomicznych". Postanowienie argumentowano "agresywną walką cenową w tym segmencie rynku i zwiększenie zapotrzebowania na środki finansowe, których zaangażowanie mimo wszystko nie gwarantuje uzyskania zadawalającej stopy zwrotu z inwestycji".

Na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze co pojawi się w miejscu "Czerwonej Torebki" przy ulicy Dobrawy.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.