Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Gorące tematy

  • 29 maja 2015
  • 1 czerwca 2015
  • wyświetleń: 6503

Starówka w rusztowaniach - zdjęcia

Rusztowania przykryły kilka kamienic na pszczyńskiej starówce. Przy ulicach Piastowskiej, Warownej i Tkackiej trwają remonty zabytkowych budynków. Mieszkańcy i turyści z niecierpliwością czekają na efekty prowadzonych prac.

Remonty na pszczyńskiej starówce - 05.2015 · fot. Andrzej Grynpeter


Budowlańcy podjęli się między innymi remontów dwóch narożnych kamienic przy skrzyżowaniu ulicy Piastowskiej i Warownej. Uwagę przechodniów zwraca również przykryta rusztowaniami duża, charakterystyczna kamienica Domu Handlowego Piast.

Przechodnie z ciekawością przyglądają się inwestycjom i czekają na efekty, niektórzy z nadzieją, że efekty remontów nie będą podobne do rezultatów prac na Placu Targowym, gdzie jedna z realizacji spotkała się nie tylko z krytyką lokalnej społeczności, ale także w ogólnopolskich serwisach internetowych: Polisz Arkitekczer i bryla.pl - wiadomosci.pless.pl/39387-foto-dnia-polisz-arkitekczer.

Co ciekawe, liczba remontów wprowadziła spore zamieszanie w organizacji ruchu pieszych. Do absurdalnej sytuacji doszło na ulicy Warownej, gdzie po obydwu stronach drogi znalazła się tablica... "Przejście drugą stroną ulicy".

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.