pless.pl

Reklama

Gorące tematy

  • 24 grudnia 2014
  • 25 grudnia 2014
  • wyświetleń: 30266

Tragedia w Jankowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

W nocy z wtorku na środę w Jankowicach na ulicy Żubrów doszło do tragicznego zdarzenia drogowego. Nie żyje młody mężczyzna. Obecnie trwa ustalanie jego tożsamości. Wszystko wskazuje na to, że było to potrącenie.

Po godzinie 1.00 w nocy jeden z kierowców, poruszający się ulicą Żubrów, zauważył leżącego na jezdni mężczyznę i zawiadomił niezwłocznie policję. Wszystko wskazywało na to, że mężczyzna został wcześniej potrącony przez samochód. Inne znajdujące się w pobliżu osoby podjęły próbę reanimacji, jednakże nie udało się uratować życia.

Jak informuje st. asp. Karolina Błaszczyk, oficer prasowy pszczyńskiej policji, na chwilę obecną prowadzone są czynności, które mają ustalić personalia zmarłego mężczyzny.

- Istotne dla sprawy będą wyniki sekcji zwłok. Wykaże ona czy mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Zdarzenie miało bowiem miejsce w okolicach baru - mówi rzecznik policji.

Policja szuka świadków, którzy widzieli samo zdarzenie. Kontakt tych osób z policją może pomóc w dokładnym ustaleniu jego przebiegu. Świadkowie są proszeni o kontakt z komendą pod numerem 32 449-32-00 lub 997.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj