pless.pl

Reklama

Gorące tematy

  • 17 grudnia 2014
  • 19 grudnia 2014
  • wyświetleń: 6168

Zakończył się remont Kopernika

Zakończył się remont ulicy Kopernika - jedynej powiatowej drogi w ścisłym centrum Pszczyny. Modernizacja toczyła się w dwóch etapach i trwała blisko dwa miesiące.

Pierwszy etap remontu ulicy Kopernika rozpoczął się 7 października 2014 r. W jego ramach wymieniono nawierzchnię jezdni oraz chodników na odcinku od ulicy Dworcowej do skrzyżowania z ulicami Bogedaina i Chrobrego. Wykonano także remonty wpustów deszczowych, włazów kanałowych oraz nawierzchni zjazdów, a w okolicy sklepu Biedronka powstała zatoka autobusowa. Ruch na tym odcinku trzeba było zamknąć na ponad 2 tygodnie, wykonawca robił co mógł, by z robotami zdążyć szybciej.

Remont ul. Kopernika w Pszczynie, 15.12.2014


W drugim etapie wyremontowano jezdnię i chodniki na odcinku od skrzyżowania z ulicami Bogedaina i Chrobrego do skrzyżowania z ulicą Młyńską. Całość wyremontowanej ulicy Kopernika do użytku została oddana pod koniec listopada 2014 r.

Całkowita wartość robót to ok. 840 tys zł. Remont przeprowadziła firma Drogród Szymon Tetla.

new / pless.pl
źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.