pless.pl

Reklama

Gorące tematy

  • 4 grudnia 2014
  • 7 grudnia 2014
  • wyświetleń: 6834

Nowy pojazd dla straży miejskiej

Jeszcze w tym roku straż miejska w Pszczynie zostanie doposażona w nowy samochód. Na ten cel gmina jest w stanie przeznaczyć 92 tysiące złotych.

- Dwa samochody, które są w obecnie w dyspozycji straży miejskiej są w stanie agonalnym - wyjaśnił decyzję burmistrz Dariusz Skrobol. Jak dodał, gmina otrzymała odmowę ubezpieczenia jednego z pojazdów, ponieważ przedstawiciel firmy ubezpieczeniowej uznał, że wartość samochodu jest nieadekwatna do jego faktycznego stanu technicznego.

Straż Miejska
Jeden z samochodów straży miejskiej musi zostać wycofany, zastąpi go nowy.


Samochód ten zostanie wycofany ze służby, a zastąpi go nowy. W czwartek na sesji radni zgodzili się, aby na ten cel przeznaczyć do 92 tysięcy złotych.

- Nowy samochód będzie wyposażony w klatkę do przewozu osób niebezpiecznych oraz osób pijanych, stąd taka kwota. Tak kształtuje się koszt przystosowania pojazdu do użytku straży miejskiej - tłumaczył burmistrz.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.