pless.pl

Reklama

Gorące tematy

  • 15 listopada 2014
  • 18 listopada 2014
  • wyświetleń: 6430

Rozbudują Koszary Ułańskie

Od września możemy podziwiać efekty rozbudowy Koszar Ułańskich. To jednak dopiero I etap inwestycji. Kolejna część przebudowy ma zostać zakończona końcem kwietnia przyszłego roku.

II etap rozbudowy i przebudowy centrum handlowo-targowego Koszary Ułańskie obejmie roboty w zakresie burzenia, instalowania drzwi i okien, kładzenia terakoty, malowania budynków, roboty elewacyjne, instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne, roboty w zakresie okablowania elektrycznego oraz instalacji elektrycznych, a także instalowanie elektrycznych urządzeń rozdzielczych.

Koszary Ułańskie - projekt rozbudowy · fot. Epibud


Realizacją tego zadania zajmie się firma Eurodom Maślanka, Talik sp.j z Żywca, która w przetargu zaproponowała najniższą kwotę wynoszącą: 1.301.612,14 złotych brutto. Zakończenie robót przewiduje się na 30.04.2015.

Projekt modernizacji Centrum Handlowo-Targowego przygotowała Agencja Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej. Inwestycja jest prowadzona przez gminę Pszczyna i spółkę.

A tak wyglądają Koszary Ułańskie po zakończeniu I etapu rozbudowy:

Koszary Ułańskie już otwarte - 1.09.2014 · fot. Głos Pszczyński

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.