pless.pl

Reklama

Gorące tematy

  • 1 listopada 2014
  • 4 listopada 2014
  • wyświetleń: 17675

Dwie nowe kawiarnie w Pszczynie

Na gastronomicznej mapie Pszczyny pojawiły się dwie nowe kawiarnie. Jedna została już otwarta kilka dni temu na osiedlu Piastów, druga wkrótce startuje w centrum miasta.

Na osiedlu Piastów w nowej galerii przy ul. Dobrawy można zrelaksować się przy kawie i ciastku w Coffee Bistro. Właścicielem lokalu jest Piekarnia-Ciastkarnia Jasiek, która w swojej ofercie posiada nie tylko podstawowe wyroby piekarnicze i cukiernicze, ale także kanapki na ciepło, herbaty oraz rozmaite desery lodowe.

Piekarnia Ciastkarnia Jasiek - Coffee Bistro - 29.10.2014 · fot. pless.pl


Osoby udające się do centrum miasta mogą z kolei zakosztować smakołyków w The Coffee Factory. Kawiarnia, znajdująca się w kamienicy Pod Orłem na Placu Targowym, oferuje klientom przyjazny klimat, bogaty zestaw kaw i herbat, ciast, domowych deserów, a także kanapek na ciepło, wzorowanych na sieci Subway! W menu pojawią się także soki ze świeżych owoców, koktajle oraz shake'i. Otwarcie kawiarni ma nastąpić w piątek 7 listopada.

The Coffee Factory - Pszczyna, Plac Targowy 12

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.