pless.pl

Reklama

Gorące tematy

  • 25 października 2014
  • 26 października 2014
  • wyświetleń: 5942

Pytanie o nepotyzm w urzędach

Jeden z naszych czytelników zapytał osoby kandydujące w tegorocznych wyborach samorządowych jak zamierzają walczyć z kwestią nepotyzmu w urzędach publicznych. Pierwsze odpowiedzi już się pojawiły.

Chcesz zadać pytanie kandydatom na radnych - zrób to na stronie www.wybory.pless.pl/pytania.php.Czytelnicy portalu pless.pl mogą zadawać pytania poprzez specjalnie przygotowany formularz znajdujący się pod adresem www.wybory.pless.pl/pytania.php.

Zadawane przez internautów pytania kandydaci otrzymują poprzez panel, do którego mają indywidualny dostęp (dane zostały wysłane wszystkim komitetom). Kandydaci mogą odpowiadać na każde z pytań do końca kampanii wyborczej.

Redakcja zastrzega sobie prawo do publikacji wyłącznie tych pytań, które dotyczą tegorocznych wyborów, samorządu, gmin powiatu pszczyńskiego lub całego województwa.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.