pless.pl

Reklama

Gorące tematy

  • 22 października 2014
  • 28 października 2014
  • wyświetleń: 35807

Wyniki ankiety: będzie druga tura

Paweł Sadza i Dariusz Skrobol powalczą o fotel burmistrza w drugiej turze wyborów? Tak przynajmniej wynika z pierwszej ankiety, którą przeprowadziliśmy w ostatnich dniach na portalu pless.pl.paweł sadza, dariusz skrobol, wybory
Paweł Sadza i Dariusz Skrobol powalczą w drugiej turze wyborów? · fot. pless.pl


W głosowaniu wzięło udział ponad pół tysiąca osób posiadających konto klubowicza pless.pl lub profil na Facebooku. Najwięcej głosów otrzymał obecny burmistrz Dariusz Skrobol (239 głosów). Tuż za nim (230 głosów) uplasował się obecny starosta pszczyński Paweł Sadza. Gdyby to były wybory, obaj panowie trafiliby do drugiej tury.

Na trzecim miejscu w ankiecie ze 47 głosami wylądował Przemysław Wieczorek (KWW Mieszkańcy Powiatu Pszczyńskiego), czwarte miejsce przypadło Łukaszowi Niedzwiedzkiemu z SLD Lewica Razem (36 głosów), piąte Henrykowi Kondzielnikowi z komitetu Jedność Mieszkańców (21 głosów), a wyścig do ratusza zamknął Czesław Moń z Prawa i Sprawiedliwości (13 głosów). 

Wybory samorządowe odbędą się 16 listopada. Jeśli pierwszy termin nie przyniesie rozstrzygnięcia, konieczne będzie przeprowadzenie drugiej tury. Ta odbędzie się 30 listopada.

wybory, burmistrz, kandydaci
Kandydaci na burmistrza Pszczyny - od lewej: Paweł Sadza, Dariusz Skrobol, Łukasz Niedzwiedzki, Przemysław Wieczorek, Henryk Kondzielnik i Czesław Moń.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.