pless.pl

Reklama

Gorące tematy

  • 16 października 2014
  • 18 października 2014
  • wyświetleń: 8836

Kopernika będzie otwarta szybciej

Trwa remont pierwszej części ulicy Kopernika w centrum Pszczyny. Dobra pogoda sprawiła, że prace na odcinku od skrzyżowania z ulicą Dworcową do skrzyżowania z ulicami Bogedaina i Chrobrego zakończą się szybciej niż planowano.

We wtorek 15 października dwie frezarki zdarły starą nawierzchnię jezdni na remontowanym odcinku ulicy Kopernika. Wykonano również zatokę autobusową przy sklepie Biedronka, trwają także prace przy układaniu nowych chodników. - W środę została ułożona dolna warstwa asfaltowa na jezdni, a na czwartek i piątek zaplanowano roboty regulujące studzienki kanalizacyjne oraz krawężniki - mówi dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Pszczynie Grzegorz Górka.

Remont ul. Kopernika w Pszcyznie, 14.10.2014 r.


Przy sprzyjającej aurze już w sobotę 18 października może zostać ułożona górna, ostatnia warstwa nowego asfaltu. - Jeżeli pogoda spłata nam figla to prace te zostaną wykonane w poniedziałek lub wtorek - zapowiada Grzegorz Górka.

Remont ul. Kopernika w Pszczynie, 15.10.2014 r.


Prawdopodobnie więc remontowany odcinek ulicy Kopernika zostanie oddany do użytku kierowców na początku przyszłego tygodnia. Następnie prace przeniosą się na drugą część ulicy - do skrzyżowania z ul. Młyńską. Przypomnijmy, że według początkowych założeń remontowany, pierwszy odcinek ulicy Kopernika miał być zamknięty dla ruchu do 28 października.

Wartość całości robót to ok. 840 tys. zł, prace powinny się zakończyć do 28 listopada.

new / pless.pl
źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.