pless.pl

Reklama

Gorące tematy

  • 12 października 2014
  • 25 października 2014
  • wyświetleń: 11643

Co w miejsce Starej Piekarni?

Co pojawi się w miejscu Restauracji Stara Piekarnia i Hotelu Zamkowego w Pszczynie? Pszczyńska spółka Visa Bell, która jest właścicielem kamienicy, chce pomieszczenia wynająć. Zastrzega jednak, że zgodzi się wyłącznie na firmy z branży hotelarskiej i gastronomicznej.

Niedawno ogłoszenie najmu pomieszczeń o łącznej powierzchni 633 m kw. opublikowano w jednym z serwisów ogłoszeniowych. Pojawiła się przy nim kwota 20 tysięcy złotych. Właściciel preferowałby też, aby wszystkiego podjął się jeden najemca.

hotel zamkowy, stara piekarnia
Właściciel kamienicy szuka dzierżawcy z branży hotelarskiej i gastronomicznej · fot. hotelzamkowy.eu


- Chcielibyśmy, aby to miejsce było wizytówką Pszczyny - powiedział Wojciech Cybulski, dyrektor firmy Visa Bell. Jak wyjaśnił, cena nie jest jednak najważniejszym kryterium wyboru najemcy. Zdecydowanie ważniejsze będzie doświadczenie w branży, a przede wszystkim pomysł, pasja, zaangażowanie i serce.

Co jeśli takiego najemcy nie uda się znaleźć? Visa Bell nie wyklucza, że w takim przypadku byłaby gotowa sama prowadzić działalność hotelarsko-restauracyjną.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.