pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 14 grudnia 2013
  • 16 grudnia 2013
  • wyświetleń: 12017

Plenerowa siłownia już otwarta

Przy Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pszczynie otwarto plenerową siłownię. Można tu poćwiczyć zupełnie za darmo o dowolnej porze dnia.

Siłownia zewnętrzna wyposażona jest w sześć podwójnych stanowisk firmy Fit-Park. Znalazły się tutaj: biegacz, narty, prasa nożna, wioślarz, rower, jeździec, masażer, poręcze, twister, wyciąg górny i krzesło do wyciskania.

Z siłowni można skorzystać w każdym praktycznie momencie. Jej zaletą jest bezpośrednie sąsiedztwo z placem zabaw. Dzięki temu można połączyć wypoczynek na świeżym powietrzu zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Siłownia zewnętrzna przy hali POSiR - 14.12.2013 · fot. Powiat


Teren wokół urządzeń został utwardzony oraz położono kostkę brukową. Całość inwestycji kosztowała 51.855,82 złotych brutto, a wykonała ją spółka MTR z Czarkowa. Dodatkowo teren ten został ogrodzony przez firmę F.H.U. Luxbud Tadeusz Kolarczyk. Koszt tej inwestycji wyniósł 24 916,09 zł brutto.

- Inwestycje w infrastrukturę sportową to najlepszy sposób zachęcania młodzieży do aktywności fizycznej. Pomagamy młodym ludziom właściwie wykorzystywać drzemiący w nich potencjał oraz umożliwiamy im rozwijanie ich umiejętności, gdyż to właśnie sport może dla wielu stać się szansą na życiowy sukces - mówi starosta pszczyński Paweł Sadza.

Lokalizacja plenerowej siłowni

new / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.