Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 22 listopada 2013
  • 25 listopada 2013
  • wyświetleń: 28783

Nowe Bistro & Bar na starówce

Punkt Gastronomiczny Bistro & Bar to nowe miejsce na mapie lokali gastronomicznych w Pszczynie. Lokal przy ul. Bankowej otwarto w sobotę 23 listopada. W zamierzeniu właściciela ma być to miejsce inne niż wszystkie.

Punkt Gastronomiczny Bistro & Bar
Marek Furczyk przygotowuje potrawy w Punkcie Gastronomicznym Bistro & Bar


- Na naszych gości czeka ciekawe menu - dania główne, makarony wykonywane ręcznie na miejscu, kanapki, wypieki, które przywodzą na myśl smakołyki domowe, ale i bardziej wyrafinowane desery - mówi Marek Furczyk, właściciel nowego lokalu i dobrze już znanej w Pszczynie Planety Smaku. Na młodszych smakoszy czeka kącik zabaw i inne niespodzianki.

W Punkcie Gastronomicznym Bistro & Bar będzie też można delektować się śniadaniem przy aromatycznej kawie czy świeżo wyciskanym soku, napić dobrego piwa i ciekawych drinków. Paniom polecamy przepyszne cydry, które znalazły już grono swoich miłośników - mówi Marek Furczyk.

Punkt Gastronomiczny Bistro & Bar - Pszczyna, ul. Bankowa


Lokal jest czynny od niedzieli do czwartku w godz. 10.00-20.00 oraz w piątek i sobotę w godz. 10.00-23.00.

Pierwsi goście mieli okazje zobaczyć lokal już 16 listopada, kiedy to w Punkcie Gastronomicznym Bistro & Bar odbył się pokaz mody zorganizowany przez Salon Diva i Feromoni Patrycja Chorzępa.

Pokaz mody w Punkcie Gastronomicznym Bistro & Bar - 16.11.2013

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.