pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 11 listopada 2013
  • 12 listopada 2013
  • wyświetleń: 6351

Kiepski stan kładki nad Pszczynką

Przejścia nad Pszczynką w okolicy oczyszczalni w Jankowicach jest w coraz gorszym stanie - alarmują czytelnicy pless.pl.

- Strach tamtędy jest przejeżdżać, deski przegniłe, niektórych już nawet nie ma, jest za to dziura - napisał jeden z czytelników na naszą redakcyjną skrzynkę.

Internauta informuje o zniszczonych balustradach, jak dodaje - prawdopodobnie wskutek dobicia do nich przez jakiś pojazd. Opisuje, że słupki, które miały zabezpieczyć przed wjeżdżaniem na mostek jakimikolwiek pojazdami się nie spisały, bo między innymi kierowcy quadów korzystają z tego przejścia.

Kiepski stan kładki nad Pszczynką - 11.2013 · fot. Kamil


- Wygląda to strasznie. Biorąc pod uwagę to, że jeżdżą tamtędy nie tylko dorośli jadący do pracy. ale także dzieci (np. do Publicznego Gimnazjum nr 4), to kładka nie ma prawa bytu - dodaje.

Wtóruje mu Kamil, który przesłał także zdjęcia kładki. - To bardzo popularna trasa spacerów, ale przede wszystkim ruchliwa droga rowerowa. Niestety od kilku lat popada w ruinę. Straszą tu zniszczone barierki i brak desek.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.