Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Gorące tematy

  • 4 grudnia 2012
  • wyświetleń: 10659

Barbórka w Kopalni Krupiński

30 listopada w auli Kopalni "Krupiński" w Suszcu odbyła się uroczysta akademia z okazji górniczego święta tradycyjnej Barbórki.

W spotkaniu wzięli również udział starosta pszczyński Paweł Sadza i wicestarosta pszczyński Henryk Kolarczyk, którzy na ręce dyrektora suszeckiej kopalni Mariana Kurpasa złożyli najserdeczniejsze życzenia osobistej i zawodowej pomyślności.

Barbórka w Kopalni Krupiński - 4.12.2012


- Niech ten szczególny dzień jest okazją do wyrażenia słów wielkiego uznania dla Waszej ciężkiej i pełnej poświęcenia służby, z którą wiążą się ciągłe zagrożenia. Życzymy, aby Wasza ciężka praca była bezpieczna, dawała zadowolenie z wykonywanego zawodu, a sprawy osobiste niech układają się zgodnie z Waszymi oczekiwaniami  i marzeniami.  Prosimy również o przekazanie naszych  podziękowań i słów uznania Waszym rodzinom i najbliższym, którzy Was wspierają, których wyrozumiałość i życzliwość jest niezbędna dla dobrego wykonywania obowiązków - powiedział starosta pszczyński Paweł Sadza.

new / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.