pless.pl

Reklama

Gorące tematy

  • 21 grudnia 2010
  • wyświetleń: 16995

Znamy wiceburmistrza Pszczyny

Nie Józef Tetla, nie Maria Szostak, a Grażyna Goszcz, prezes zarządu firmy ATA All Trading Agency Sp. z o.o., zostanie zastępcą Burmistrza Pszczyny.

Znamy wiceburmistrza Pszczyny
Urząd Miejski w Pszczynie


Z informacji, które uzyskaliśmy od Burmistrza Pszczyny Dariusza Skrobola, nowy zastępca będzie pełnił swe obowiązki od 1 stycznia 2011 roku. Ma zajmować się sprawami infrastrukturalnymi - m.in. przetargami, zamówieniami publicznymi i robotami kanalizacyjnymi.

Burmistrz na razie nie będzie powoływał drugiego zastępcy. Przez pierwszy kwartał nadchodzącego roku na pewno będzie tylko jeden wiceburmistrz. Powołanie drugiego zastępcy nastąpi, jeśli okaże się to konieczne do sprawnego zarządzania gminą.

Grażyna Goszcz ma 52 lat, ukończyła studia podyplomowe na Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langego we Wrocławiu, specjalność handel zagraniczny.

W 2002 roku kandydowała do Rady Miejskiej z listy Pszczyńskiego Porozumienia Samorządowego. Uzyskała wtedy 24 głosy.

Z informacji, które można znaleźć o Pani Grażynie Goszcz w serwisie społecznościowym GoldenLine.pl, wynika że w latach 1997-2001 była członkiem komisji rewizyjnej Izby Przemysłowo-Handlowej Inwestorów Zagranicznych w Warszawie, a od 2001 do 2008 roku członkiem rady tejże Izby.

Włada trzema językami - włoskim, angielskim i rosyjskim. Jej hobby to historia europejskiej kultury i sztuki, ze szczególnym uwzględnieniem Włoch, literatura piękna, film, enologia, podróże bliskie i dalekie.

mot / pless.pl

--------

O tym pisaliśmy:

[2003-01-16] www.wiadomosci.pless.pl/wiecej.php?action=pokaz&id=846 class=dodaj>Solidarni przedsiębiorcy - Grażyna Goszcz
[2002-10-29] www.wiadomosci.pless.pl/wiecej.php?action=pokaz&id=503&akt=1 class=dodaj>Głosy na kandydatów - Grażyna Goszcz (okręg nr 2, lista nr 14)

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.