pless.pl

Reklama

Gorące tematy

  • 28 grudnia 2010
  • wyświetleń: 18829

Ankieta: Gdzie na Sylwestra?

Za nami:

Gdzie powitacie Nowy 2011 Rok? Czy będzie to bal sylwestrowy, czy mała impreza sylwestrowa w domu lub u znajomych? A może zaplanowaliście wyjazd w góry lub o północy będziecie w pracy? Czekamy na Wasze głosy w ankiecie!Ankieta: Gdzie na Sylwestra?
Szampany już się chłodzą


To już ostatnie dni 2010 roku i ostanie, aby zdecydować gdzie powitamy Nowy Rok. Na pszczyńskim rynku oficjalnej imprezy nie będzie, aczkolwiek skorzystać możemy z propozycji restauracji i lokali, które na tę noc szczególnie się przygotowują.

Jeśli nadal nie macie planów na sylwestrową noc, to przedstawiamy ofertę 21 lokali z powiatu pszczyńskiego:

Karczma Wiejska / Jankowice

Karczma Wiejska w Jankowicach zaprasza na szampańską zabawę do białego rana. Kusi nas atrakcyjnym menu oraz niepowtarzalną atmosferą. Zabawę poprowadzi Piotr Łapa "Łapers", wprowadzając Państwa w świat największych przebojów.

Dworek pod Jemiołą / Ćwiklice

W Dworku pod Jemiołą bawić będziemy się przy muzyce 5-osobowej orkiestry, z udziałem par tanecznych oraz pokazem tańca brzucha mistrzyni Polski i świata w tańcu orientalnym Saidy.

Kuchnia i Wino / Pszczyna

Kuchnia i Wino ma nadzieję, że ta noc będzie spełnieniem Państwa oczekiwań. O tej restauracji mówi się już nie tylko w Pszczynie - poleca ją sama Magda Gessler. Podczas zabawy sylwestrowej w Kuchni i Wino muzyka będzie serwowana przez orkiestrę Kontrast Band.

Stara Piekarnia / Pszczyna

Restauracja Stara Piekarnia w Pszczynie proponuje szampańską atmosferę, kuchnię śląsko-dworską z gęsiną w roli głównej oraz wyśmienite, regionalne trunki. Aby przedłużyć gorączkę sylwestrowej nocy organizator zaprasza do skorzystania z noclegów w Hotelu Zamkowym.

Muzyczna Galeria / Pszczyna

Sylwestrowy kicz party tylko w Muzycznej Galerii. W cenie wstępu kieliszek wina musującego.

Nova / Pszczyna

Restauracja Nova zaprasza na imprezę sylwestrową, którą poprowadzi DJ. W menu imprezy ciepła kolacja, barszcz z krokietem, zupa gulaszowa...


Dolce Vita / Pszczyna

Przy pszczyńskim rynku możemy spędzić noc sylwestrową w Kawiarni Lodziarni Dolce Vita. Lokal czynny będzie od 20.00 do 2.00. Poleca kuchnię włoską i śródziemnomorską, wspaniałe desery lodowe oraz najlepszą kawę.

Barocco Club / Pszczyna

Dla osób szukających bardziej klubowych klimatów proponujemy sylwester w Barocco Club. W programie wyśmienite menu, najlepsze drinki, tańce do białego rana oraz niespodzianki.

Klub Okey / Pszczyna

W klubie muzycznym O'Key, największymi przebojami tanecznymi z lat 1970-2010 zabawiać Państwa będą Dje. Impreza sylwestrowa startuje o godz. 20.00.

Club Grant / Jankowice

Zwolennicy dyskotekowych klimatów powinni udać się do Clubu Grant w Jankowicach. Dyskoteka gwarantuje zabawę przy najlepszych muzycznych hitach minionych lat. Ilość miejsc na sylwestrowej imprezie jest ograniczona.

Pustelnik / Wisła Mała

Restauracja Pustelnik w Wiśle Małej zaprasza na Sylwestra również pod znakiem najlepszej muzyki. Do tańca i zabawy nie będzie grał tu jednak DJ, tylko zespół Ten. Bogate menu zostanie przygotowane w formie szwedzkiego stołu, a o północy zaplanowano wystrzałowy pokaz sztucznych ogni.

Markowy / Poręba

Dom Przyjęć Markowy z Poręby proponuje muzykę na żywo w wykonaniu zespołu Rafała Sojki "Come Back". Miłe klimatyzowane wnętrze, dobra muzyka i smaczna kuchnia to według organizatorów gwarancja wspaniałej zabawy.

U Górala / Pszczyna

Restauracja u Górala zaprasza zabawę sylwestrowo-noworoczną. Organizatorzy obiecują dobrą zabawę, pyszne jedzenie oraz tańce do białego rana.

Zacisze / Brzeźce

W restauracji Zacisze z Brzeźc bawić nas będzie DJ, w rytm niezapomnianych przebojów lat '60 '70 '80 oraz hitów minionego roku. Atrakcją wieczoru ma być tort sylwestrowy oraz lampiony szczęścia, które tuż po północy wzbiją się do nieba.

Kapias Cafe / Goczałkowice-Zdrój

Szukasz Sylwestra w romantycznej scenerii i miłej atmosferze? Przyjdź do Kapias Cafe w Goczałkowicach-Zdroju.

Złota Podkowa / Goczałkowice-Zdrój

W Goczałkowicach zabawę sylwestrową organizuje Złota Podkowa. Niestety z informacji przekazanych nam przez organizatora, wszystkie bilety zostały już sprzedane.

Ośrodek Kultury / Czarków

W Czarkowie 31 grudnia bawić się można w Ośrodku Kultury w Czarkowie. Do tańca przygrywał będzie zespół muzyczny. Organizatorzy zapewniają dobrą, regionalną kuchnię i szampańską atmosferę.

Ośrodek Kultury / Suszec

Sylwestra organizuje także Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu. W programie zespół Anonim z Czechowic-Dziedzic i ich główny prowadzący Paweł Hałas. W programie losowanie nagród niespodzianek i pyszne menu.

OSP / Góra

Ludowy Klub Sportowy Nadwiślan Góra, który dzielnie reprezentuje nasz powiat w piłkarskich rozgrywkach ligowych, zaprasza na zabawę sylwestrową do strażnicy w Górze.

Dom Socjalny / Grzawa

Dom Socjalny w Grzawie zaprasza na szampańską zabawę sylwestrową do białego rana.

OSP / Rudziczka

W siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Rudziczce będzie przygrywał zespół... Fire. Ognistą noc i powitanie Nowego Roku gwarantują także zaplanowane na północ fajerwerki.

Szczegóły wszystkich sylwestrowych imprez znajdziecie w serwisie cogdziekiedy.pless.pl, w zakładce sylwester - www.cogdziekiedy.pless.pl/index.php?s=9 class=dodaj>zobacz.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.