pless.pl

Reklama

Gorące tematy

  • 5 listopada 2010
  • wyświetleń: 20625

Tragiczny wypadek na stacji paliw

W czwartek kilka minut po godzinie 14.00 w Piasku doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. Wiele wskazuje na to, że młody mężczyzna, kierowca samochodu ciężarowego, zginął przez nieszczęśliwy zbieg okoliczności.

Do zdarzenia doszło na parkingu przy jednej z tamtejszych stacji paliw. Młody kierowca tira najprawdopodobniej zmieniał koło w swoim samochodzie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że w trakcie usuwania usterki doszło do wystrzału opony. Siły: wystrzału, odrzutu i uderzenia były tak duże, że okazały się tragiczne w skutkach. 23-latek z gminy Żyraków na Podkarpaciu, pomimo udanej próby przywrócenia mu podstawowych funkcji życiowych, zmarł po kilku godzinach w szpitalu.

Wiadomo, że mężczyzna, podobnie jak inni kierowcy tirów, skorzystał z parkingu przy stacji paliw w Piasku. Zwyczajowo już kierowcy parkują tam swoje samochody w niewielkich odległościach od siebie. Tak i było tym razem. W wyniku wystrzału i silnego odrzutu mężczyzna uderzył głową w zaparkowany tuż obok inny tir. Uderzenie okazało się niezwykle niefortunne i niestety śmiertelne.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.