pless.pl

Reklama

Gorące tematy

  • 8 listopada 2010
  • wyświetleń: 28534

Gdyby wybory odbyły się dziś...

Prezentujemy wyniki pierwszej przedwyborczej ankiety na portalu pless.pl. Przez kilka dni internauci mogli oddawać swoje głosy na czterech kandydatów, którzy niebawem powalczą o fotel Burmistrza Pszczyny.21 listopada w głosowaniu zadecydujemy kto będzie pełnić najważniejszą funkcję w mieście w kolejnej kadencji, czyli do 2014 roku. W ratuszu obecnego burmistrza Krystiana Szostaka zastąpi ktoś z czwórki: Mirosław Kraus (KW Platforma Obywatelska RP), Jan Lipniak (KW Prawica Rzeczypospolitej), Aleksander Malcher (KW Prawo i Sprawiedliwość) i Dariusz Skrobol (KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe). Pełne prezentacje kandydatów znajdują się w serwisie wybory.pless.pl, w lewym menu serwisu.

W międzyczasie zaprosiliśmy Was do oddawania głosów w pierwszej przedwyborczej ankiecie na portalu pless.pl. Jak pokazują wyniki ankiety, gdyby głosowanie odbyło się w ostatnich dniach wśród klubowiczów pless.pl, to już w pierwszej turze wygrałby Dariusz Skrobol.

W ankiecie na portalu pless.pl obecny zastępca burmistrza uzyskał aż 60% głosów, zdecydowanie wyprzedzając pozostałych kontrkandydatów. Drugi w kolejności Mirosław Kraus przekonał do siebie 28% klubowiczów pless.pl. Aleksander Malcher spotkał się z poparciem 10% internautów, natomiast na Jana Lipniaka chce zagłosować 2% osób biorących udział w ankiecie.

To pierwsza przedwyborcza ankieta na portalu pless.pl. Kolejna pojawi się tuż przed 21 listopada. Wówczas będziemy mogli sprawdzić jaki wpływ na głosy klubowiczów ma kampania wyborcza.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.