pless.pl

Reklama

Gorące tematy

  • 2 listopada 2010
  • wyświetleń: 15198

Kandydaci na wójtów w powiecie

21 listopada mieszkańcy pięciu gmin powiatu pszczyńskiego wybiorą nowych wójtów. We wszystkich obecni włodarze będą walczyć o reelekcję.

Goczałkowice-Zdrój

W Goczałkowicach-Zdroju Krzysztof Kanik będzie rywalizował w w wyborach z Adamem Maćkowskim z komitetu "Samorząd Profesjonalny i Dynamiczny" oraz z Marianem Waliczkiem z komitetu "Mieszkańcy z Inicjatywą".

Kobiór

W Kobiórze o fotel wójta powalczą Stefan Ryt oraz Tadeusz Kołodziejczyk. Pierwszy z kandydatów reprezentuje "Społeczny komitet", a drugi - komitet "Naturalnie Kobiór".

Miedźna

W gminie Miedźna o kolejną kadencję będzie starał się Bogdan Taranowski. Na karcie do głosowania na wójta znajdą się także Bronisław Śmieja (Prawo i Sprawiedliwość) oraz Anna Gwóźdź (Przyjazna Gmina).

Pawłowice

W Pawłowicach dotychczasowy wójt Damian Galusek zmierzy się z kandydatką Platformy Obywatelskiej Agatą Tucką-Marek.

Suszec

W Suszcu o kolejny sukces wyborczy będzie starał się Marian Pawlas. Aby go osiągnąć w wyborach będzie musiał uzyskać więcej głosów niż pozostali kandydaci: Damian Gębała i Szymon Sekta.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.