pless.pl

Reklama

Gorące tematy

  • 27 października 2010
  • wyświetleń: 19576

Wybory: sylwetki kandydatów

W serwisie wybory.pless.pl pojawiły się pierwsze sylwetki kandydatów, którzy będą rywalizować w listopadzie o mandaty radnych w poszczególnych gminach oraz w powiecie.

Poznać możemy już ponad 250 kandydatów, między innymi z list: Ligi Samorządowej Ziemi Pszczyńskiej, Platformy Obywatelskiej, Pszczyńskiego Porozumienia Samorządowego, Mieszkańców Piasku oraz komitetu Doroty Żaczek. Czytelnikom pless.pl przedstawiła się już także część osób biorących udział w wyborach w gminach ościennych: Goczałkowicach-Zdroju, Kobiórze i Miedźnej.

Czekamy na pozostałe komitety i przypominamy, że prezentacja kandydatów jest bezpłatna. Dane do zarządzania komitetem i kandydatami zostały wysłane do wszystkich komitetów. W przypadku braku tych danych prosimy o kontakt z redakcją portalu pless.pl.

Prosimy również o kontakt komitety, które mają zasięg ogólnopolski i w powiecie pszczyńskim wystawią swoich kandydatów - tel. 32 212-88-93.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.