pless.pl

Reklama

Gorące tematy

  • 9 października 2010
  • wyświetleń: 18953

Kto nowym Burmistrzem Pszczyny?

Zbliżają się wybory samorządowe. Głosując 21 listopada, zdecydujemy między innymi kto będzie Burmistrzem Pszczyny przez kolejne cztery lata. Znamy już dwóch kandydatów, choć na tzw. "giełdzie nazwisk kandydatów" pojawia się jeszcze trzeci.

Wiemy już, że w nadchodzących wyborach o fotel Burmistrza Pszczyny powalczą Dariusz Skrobol oraz Mirosław Kraus. Pierwszy to obecny zastępca Burmistrza Pszczyny. W wyborach wystartuje z ramienia Pszczyńskiego Porozumienia Samorządowego, w którego barwach cztery lata temu skutecznie kandydował Krystian Szostak. Obecny burmistrz najprawdopodobniej nie weźmie udziału w wyborach.

Drugi z kandydatów, pełniący obecnie funkcję zastępcy dyrektora Zarządu Dróg Wojewódzkich, a wcześniej również zastępca Burmistrza Pszczyny. Nominację otrzymał od Platformy Obywatelskiej. Wiele wskazuje na to, że własnego kandydata zaproponuje także Prawo i Sprawiedliwość. W kampanii wyborczej o stanowisko Burmistrza Pszczyny miałby wystartować Grzegorz Gaża, obecnie radny.

Tymczasem już we wtorek na portalu pless.pl uruchomiony zostanie specjalny serwis poświęcony wyborom samorządowym 2010.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.