pless.pl

Reklama

Gorące tematy

  • 10 listopada 2010
  • wyświetleń: 31594

Kandydaci odpowiadają wyborcom

Od kilkunastu dni mieszkańcy powiatu pszczyńskiego za pośrednictwem serwisu wyborczego portalu pless.pl mogą zadawać pytania kandydatom do Rady Miejskiej, Rad Gmin i Rady Powiatu, a także poruszać ważne dla wyborców tematy.

www.wybory.pless.pl/odpowiedzi.php class=dodaj>Zobacz odpowiedzi kandydatów. Tylko od kandydatów zależy czy angażują się w zabawę. Oczywiście odpowiedzi nie są obligatoryjne, ale osoby, które pofatygują się o odpowiedź na pewno zyskają w oczach wyborców.

Dotychczas kandydaci udzielili ponad 70 odpowiedzi dotyczących zasad funkcjonowania samorządu i swoich programów. Najbardziej aktywnym kandydatem (stan na 10 listopada, godz. 15.00) był Tomasz Drąszkowski, który odpowiedział na 13 pytań internautów. Z okazji rozmowy z wyborcami często korzystają także Dawid Tendera (11 odpowiedzi) i Maria Ożarowska (8 odpowiedzi).

Przypominamy, że udzielić odpowiedzi nadal mogą wszyscy kandydaci. W tym celu wystarczy w serwisie wybory.pless.pl zalogować się na swoje indywidualne konto. Dane dostępowe posiadają pełnomocnicy komitetów.

new / pless.pl

---------------------

Uwaga kandydaci - loginy i hasła znajdują się w panelu administracyjnym Waszego komitetu. Stamtąd trzeba pobrać dane (każdy kandydat ma swój odrębny login i hasło). W celu udzielenia odpowiedzi należy zalogować się w serwisie wyborczym, w lewym górnym rogu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.