pless.pl

Reklama

Gorące tematy

  • 6 listopada 2010
  • wyświetleń: 32400

Foto-konkurs + - - wernisaż

W piątek, 5 listopada odbył się wernisaż konkursu fotograficznego "+ -". W Galerii 13 przy ulicy Bednarskiej w Pszczynie, gdzie można oglądać prace, ogłoszono też wyniki zabawy i przyznano nagrody.

Foto-konkurs + - - wernisaż


Główną nagrodę Stowarzyszenie Plessart przyznało Pawłowi Słowikowi, autorowi pracy "Pszczyna", który w barwny sposób przedstawił na nadesłanych zdjęciach zalety i wady powiatu pszczyńskiego. Nagrodę Burmistrza Pszczyny odebrał Wiesław Gancarz za dyptyk "Widziane oczami... (bohus777)", natomiast Starostwa wyróżnił zestaw "za kulisami". Wszyscy wymienieni autorzy otrzymali nagrodę w wysokości 1000 złotych.

Podczas wernisażu nagrodę przyznała także Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie. Placówka zwróciła uwagę na zdjęcia "Blaski i cienie" Bartosza Chodykina, na których autor kontrastuje pszczyński park zamkowy z zanieczyszczeniem zbiornika łąckiego.

Foto-konkurs + - - wernisaż · fot. Plessart


Wcześniej najciekawszy dyptyk wybrali klubowicze portalu pless.pl. Najwyżej oceniona przez internautów została praca "Pszczyna to Dwa Światy..." autorstwa Kamila Łapy.

Najlepsze prace będą wystawiane do marca przyszłego roku w okolicznych centrach kultury, szkołach, bibliotekach, parafiach.

Wszystkie prace wraz z opisami można oglądać na specjalnej stronie konkursu www.plusminus.pless.pl class=dodaj target=_blank>www.plusminus.pless.pl.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.