Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 8 grudnia 2009
  • wyświetleń: 58116

Oferty pracy z Pszczyny

Serwis mojapraca.pl, odwiedzany każdego dnia przez ponad 4000 osób, otrzymał nową szatę graficzną oraz kilka nowych i bardzo przydatnych opcji. Teraz zamieszczanie i wyszukiwanie ogłoszeń dam pracę oraz szukam pracy jest jeszcze łatwiejsze, a sama strona czytelniejsza.

Oferty pracy z Pszczyny


Mojapraca.pl zmieniła swój wygląd, co sprawia, że jest jeszcze bardziej przejrzysta. W śląskim serwisie ogłoszeń wprowadzono nowy podział na branże, dzięki czemu łatwiej znaleźć interesującą pracę lub pracownika. Oferty można także filtrować poprzez wybór lokalizacji, dotychczasowy podział na powiaty zastąpiła lista miejscowości.

Dzięki serwisowi mojapraca.pl poszukujący pracę może o wiele łatwiej skontaktować się z pracodawcą i odwrotnie. Poza tradycyjnymi danymi adresowymi umieszczonymi w treści można kontaktować się za pomocą nowej funkcji w postaci formularza umieszczonego pod każdym ogłoszeniem.

W ogłoszeniach "Szukam pracy" wprowadzona została symboliczna opłata w wysokości 1 złotego. Ma to na celu uporządkowanie części serwisu. Każda osoba i firma, która korzysta z serwisu mojapraca.pl, może w ramach usługi założyć konto i zarządzać zamieszczonymi ofertami. Dodatkowo, przy ogłoszeniach zamieszczono informację o ilości wyświetleń i wysłanych formularzy. Pozwala to sprawdzić skuteczność wyświetlanej oferty i zainteresowanie.

Serwis www.mojapraca.pl/ target=_blank class=dodaj>mojapraca.pl został stworzony przez firmę pless-intermedia.pl/ target=_blank class=dodaj>pless intermedia.

new / pless.pl

mojapraca_logo_pless

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.