Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 24 listopada 2009
  • wyświetleń: 18134

Dwa samochody uderzyły w drzewa

Cztery osoby zostały ranne w dwóch wypadkach drogowych, które miały miejsce w powiecie pszczyńskim. W Jankowicach i Rudołtowicach w nieustalonych przyczyn samochody uderzyły w drzewa.

W miniony piątek około godziny pierwszej w nocy jadący Fiatem Cinquecento 18-latek z Goczałkowic na łuku drogi w Rudołtowicach na ul. Zawadzkiego, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Kierowca i 18-letni pasażer, również mieszkaniec Goczałkowic, zostali przewiezieni do szpitala.

Dwa samochody uderzyły w drzewa · fot. KMPSP Pszczyna


W nocy z niedzieli na poniedziałek doszło do podobnego wypadku, równie nieszczęśliwego i "zakończonego" na przydrożnym drzewie. O 3.30 w Jankowicach na ul. Żubrów poszkodowanymi okazali się młodzi mężczyźni. 22-latek z Bierunia, jadąc ze swoim rówieśnikiem fordem fokus, z nieznanych przyczyn, zjechał na pobocze, gdzie uderzył w przydrożne drzewo. Obydwoje teraz przebywają w szpitalu.

Policjanci z Pszczyny ustalają okoliczności dwóch wypadków drogowych.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.